• SEO přední pozice ve vyhledávačích
    SEO
    SERP24
    SEO
    úspěšné webové stránky
    Webové stránky na předních pozicích

Webové stránky na stupních vítězů

Mějte vždy náskok před konkurencí

Existují milióny webových stránek, avšak pro kvalitní e-marketing neexistuje nic důležitějšího než jejich kvalitní SERP, tedy jejich výsledná pozice ve vyhledávačích. Chcete-li moderní webové stránky, optimalizované pro mobilní zařízení a jiná přenosná média, bezvadně fungující ve všech prohlížečích a hlavně figurující na předních místech v Googlu či Seznamu jste na správné adrese! Investujete tisíce Kč do PPC kampaní, aby jste svůj web zviditelnili? Chcete značnou míru těchto prostředků ušetřit a získat v dlouhodobém horizontu přední místa ve vyhledávačích? Chcete ušetřit desetitisíce, které je u ostatních společností zaplatíte za grafický design, logo, návrh struktury webu, její jednorázovou optimalizaci a samotnou tvorbu? Výborně, stačí nás kontaktovat a my vám navrhneme optimální řešení. Jsem si jist vaši spokojeností a již nyní se těším na naši dlouhodobou spolupráci!

Komplexní podpora

Předáním webu naše práce nekončí. Jsme schopni zajistit komplexní servis a bezproblémový provoz vašich webových stránek. Staráme se nejen o jejich aktualizace, redesign, ale i o jejich průběžnou optimalizaci, která v delším časovém horizontu přináší přední místa ve fulltextových vyhledávačích. Zkuste přenechat Váš web profesionálům, budete určitě spokojeni nejen s dosaženými pozicemi, ale i s celkovým přístupem.

Redesign stránek

Časem každé webové stránky designově zestárnou. S námi vaše stránky nikdy nezestárnou. Redesign je u nás samozřejmostí.

Rychlost webu

S našimi weby máte jistotu rychlého načítání stránek. Vaše stránky jsou budou dostupné pro všechny a to i pro ty s pomalým připojením.

Analýza

Důležité informace nejen pro váš e-marketing vám poskytne Google Analytics, jenž je součástí všech naších webových projektů.

Správa webu 24/7

Potřebujete rychle a efektivně změnit údaje na vašich webových stránkách? Aktualizace obsahové a grafické části webů provádíme i o víkendech. Mějte svůj web vždy aktuální, přehledný a vždy funkční.

Obsah

Nevíte si rady s texty a samotným obsahem? Nevadí! Pomůžeme Vám s tvorbou vhodného a hlavně žádaného obsahu, který bude zajímavý nejen pro fulltextové vyhledávače, ale hlavně pro vaše zákazníky.

Seo servis

Kvalitní SEO je základ úspěchu každého SERP. Optimální nastavení všech on-page a off-page faktorů, rychlost načítání a kvalitní obsah jsou zárukou předních příček ve fulltextových vyhledávačích.

Projekty

úspěšné weby na předních pozicích

Portfólio firem, kterým naše společnost zabezpečuje kompletní tvorbu a správu webových stránek je velmi široké. Mezi hlavní přednosti takto spravovaných stránek je jejich kontinuální optimalizace pro fulltextové vyhledávače jako jsou Seznam.cz či Google.cz. Vedle předních příček na těchto vyhledávačích se samozřejmě staráme o aktuálnost a správnost dat, rychlost načítání webových stránek, jejich kompatibilitu se všemi používanými prohlížeči a jejich plnou responzibilitu pro všechny používané média.

Máte zájem zviditelnit svůj web ve vyhledávačích?

Tvoříme a optimalizujeme webové stránky pro všechny fulltextové vyhledávače. Zviditelníme váš web!

Kontakt
Adresa

Ve Finských 1826, Petřvald 735 41